Carl Haerdtl, zakladatel firmy

Společnost TVG GmbH garantuje již 45 let spolehlivost a kompetentnost v oblasti klimatizací a divize DRYSTAR vysoušení/odvlhčování.

V rámci růstu a upevňování pozice na trhu byla v roce 1998 založena společnost TVG Č.R. s.r.o. jako 100% dceřiná společnost divize DRYSTAR (vysoušení/odvlhčování). Již 20 let jsme spolehlivým partnerem a stali jsme se významnými partnery pro celou řadu stavebních firem a pojišťoven.

Samozřejmostí je stabilní tým vyškolených profesionálů, kteří Vám navrhnou efektivní postup a řešení. Součástí nabízených služeb je bezplatná prohlídka, zhodnocení rozsahu a vystavení protokolu z prohlídky a návrhu efektivního postupu vysoušení a zpracování kompletního soupisu prací spojených s likvidací škody.

Doplněním našich služeb o sanační práce a temperaci budov získáváte jednoho partnera, který koordinuje veškeré práce při sanaci škod vodovodní havárií apod.

Společně s centrálou ve Vídni a dalšími pobočkami: Linz, Graz (Rakousko) a pobočkou v Bratislavě (Slovensko) nabízíme široké pokrytí zákaznického portfolia.

Můžete volat 24 hodin denně na naši non-stop linku 1202.

Děkujeme za důvěru a spolupráci, Váš tým DRYSTAR