Vysoušení zvukově-tepelných izolací

Vlhkost na stavbách může představovat stavebně-fyzikální nedostatek, který je rychle a efektivně odstraňován různými odvlhčovacími metodami (např. ???, střešní konstrukce, ???)

 

 

Předem připravenými otvory je vháněn do konstrukcí podlah teplý suchý vzduch. Tento vzduch prochází vlhkými materiály, pobírá vlhkost v nich obsaženou a dilatačními spárami, případně předem připravenými odvětrávacími otvory, odchází ven do prostoru.

 

 

Díky neustálému rozvoji a orientací na nejnovější technologie nabízíme nejmodernější vysoušecí metody a nejširší Know-How na trhu.

 

 

Maximální úsporu Vašich nákladů zajišťujeme např. prostřednictvím sušení konstrukce podlah z její spodní části navrtáním obloukového, dřevěnného nebo betonového stropu.

 

Vzhledem k flexibilitě a pečlivosti našeho týmu techniků je možné běžné užívání bytu během jeho současného vysoušení.

 

 

Značná část Vašich nákladů na sanaci bude uspořena díky rozmanitosti našich vysoušecích metod. Pomocí našich štěrbinových nástavců, umístěných v dilatačních spárách, dokážeme odstranit vlhkost v konstrukci podlah bez zásahu do Vaší finální podlahy.

 

 

Vzhledem k možnosti odhlučnění a kompaktním rozměrům jsou naše zařízení vhodná pro použití i v obytných a pracovních zónách.

 

Samozřejmostí je prohlídka na místě ZDARMA prostřednictvím sítě našich vyškolených specialistů, kteří navrhnou řešení přesně podle Vašich potřeb.

 

 

Kontakt

Kontakt

Ke kontaktnímu formuláři... zde

Jdi zpět