Prohlášení odpovědnosti

Veškeré informace sdělené prostřednictvím těchto stránek byly pečlivě připraveny a zkontrolovány.Prohlášení odpovědnosti

ikona Prohlášení odpovědnosti - Drystar.cz

Veškeré informace sdělené prostřednictvím těchto stránek byly pečlivě připraveny a zkontrolovány. Drystar s.r.o. nicméně neručí za správnost a úplnost informací. Za škody, které přímo nebo nepřímo souvisí s použitím tohoto webového serveru nebo informací poskytnutých v něm, nenese Drystar s.r.o. žádnou odpovědnost.

Ochranné známky

Všechny uvedené ochranné známky jsou ochrannými známkami příslušných vlastníků.

nezávazná poptávka

časté dotazy

1/ Jak dlouho trvá vysoušení?

Průměrná doba vysoušení z již více jak dvacetileté praxe se v průměru pohybuje od 14 do 21 dní, vše záleží na stupni zasažení, jak dlouho docházelo k úniku vody, dále na skladbě podlah stropů apod. Pro bližší informace volejte prosím na naší zákaznickou linku 1202 a následně se Vám ozve technik.

2/ JAK VYSUŠIT ZDIVO?

Se zvýšenou vlhkostí Vám pomohou odvlhčovače/vysoušeče v kombinaci s ventilátory. Kondenzační vysoušeč nasává vlhký vzduch, který je následně kondenzován ve vodu a skapává do nádobky, ventilátory urychlí proces vysoušení o 30-40%. Vysoušeče mají hydrostat, kterým se dá nastavit požadovaná vlhkost, která je nadále udržována, vhodné i např. do sklepních prostor, kde není možné zajistit ventilaci nebo dochází trvale ke vzlínání zemní vlhkosti, tím se zamezí kondenzaci vodních par a vzniku plísní. Veškeré zařízení na půjčení naleznete v sekci půjčovna….

3/ Jaký je rozdíl mezi vysoušečem a odvlhčovačem?

V principu žádný, jedná se o ten samí přístroj, pro který se užívají oba výrazy.

Kontakt