PůjčovnaPřístroje k zapůjčení

ikona Půjčovna vysoušečů, odvlhčovačů a topidel - Drystar.cz

Již 20 let nabízíme komplexní a profesionální služby v oblasti vysoušení-odvlhčování staveb, zdiva, stěn a podlah. Vysoušení podlahových izolací a střešních izolací (ploché střechy, terasy). Sanační práce po vodovodních škodách-havárii vody, od bezplatné prohlídky přes detekci úniku vody, vysoušení až po sanační práce pro uvedení do původního stavu (renovace, dokončovací práce).

Součástí služeb je rovněž půjčovna zařízení na vysoušení, která disponuje více než 1.000 ks zařízení na vysoušení: vysoušeče s výkonem do 100 l/den, ventilátory, elektrická a naftová topidla s výkonem od 2 kW do 200 kW, teplovodní výměníky.

Používáme a zároveň nabízíme k zapůjčení profesionální techniku renomovaných značek: KRÜGER, HELOT, TROTEC, EIP, EUROM, FRICO, VEAB, MASTER, ITM, BVM AB, MCS,..

Adresa sídla a půjčovny:
DRYSTAR s.r.o.
K pérovně 1513/10
Praha 10 – Hostivař

Provozní doba půjčovny:
PO – ČT 7.00 – 17.00
PÁ 7.00 – 14.30
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel. objednávky / dotazy: 261 711 816

Pro naše zákazníky dále zajišťujeme:

  • dopravu vysoušecí techniky na požadované místo (cena na vyžádání)
  • odbornou montáž (cena na vyžádání)
  • proškolení obsluhy přístrojů

nezávazná poptávka

časté dotazy

1/ Jak dlouho trvá vysoušení?

Průměrná doba vysoušení z již více jak dvacetileté praxe se v průměru pohybuje od 14 do 21 dní, vše záleží na stupni zasažení, jak dlouho docházelo k úniku vody, dále na skladbě podlah stropů apod. Pro bližší informace volejte prosím na naší zákaznickou linku 1202 a následně se Vám ozve technik.

2/ JAK VYSUŠIT ZDIVO?

Se zvýšenou vlhkostí Vám pomohou odvlhčovače/vysoušeče v kombinaci s ventilátory. Kondenzační vysoušeč nasává vlhký vzduch, který je následně kondenzován ve vodu a skapává do nádobky, ventilátory urychlí proces vysoušení o 30-40%. Vysoušeče mají hydrostat, kterým se dá nastavit požadovaná vlhkost, která je nadále udržována, vhodné i např. do sklepních prostor, kde není možné zajistit ventilaci nebo dochází trvale ke vzlínání zemní vlhkosti, tím se zamezí kondenzaci vodních par a vzniku plísní. Veškeré zařízení na půjčení naleznete v sekci půjčovna….

3/ Jaký je rozdíl mezi vysoušečem a odvlhčovačem?

V principu žádný, jedná se o ten samí přístroj, pro který se užívají oba výrazy.

Kontakt