asistenční linka 1202

Drystar (SK)    Drystar (AT)

Odvlhčovače


Kondenzační odvlhčovače

Jestliže máte doma vodovodní havárii a chcete vysoušet správnou technologií, zabránit rozšíření další škody, postupujte takto:

- Změřte si rozměry jednotlivých vysušovaných prostor (m2, m3), teplotu a vzdušnou vlhkost.

Každý typ kondenzačního odvlhčovače má své technické parametry. Dle těchto parametrů si zvolte správný kondenzační odvlhčovač. Dá se říct, jestliže zvolíme odvlhčovač s vyšším výkonem, urychlíme čas vysoušení. Doporučujeme k odvlhčovači instalovat ventilátor pro lepší cirkulaci vlhkého vzduchu v místnosti a tím i urychlení procesu. Standardně kondenzační odvlhčovače pracují při teplotách nad 15°C. Můžeme teplotu v místnosti zvednout topením (přímotop, či jiné). Kondenzační odvlhčovače mají nádobu, do které odkapává kondenzát. Nádobu je nutné 2x až 3x denně vylévat. Naše kondenzační odvlhčovače mají zabudované čerpadlo pro odvod kondenzátu rovnou do kanalizace. V případě velmi nízkých teplot se používají adsorbční odvlhčovače.

Adsorpční odvlhčovače

Se používajípro vysoušení prostor s nízkou teplotou vzduchu. Jedná se většinou o sklepní prostory, suterény atd. Tuto variantu vysoušení musí správně určit náš obchodně technický zástupce.

Jedná se o složitější technologický proces vysoušení, kde je nutná odborná specifikace počtu zařízení atd.

Adsorpční odvlhčovače se dají propojit s turbínami na vysoušení podlahových izolací a tím i zlepšit vlastnosti, cirkulaci vháněného předsušeného vzduchu. Toto propojení se nejčastěji používá u nepodsklepených domů, střech.

S čím vám můžeme pomoci


Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, rádi vám poradíme

Společnost Drystar s.r.o. zaručuje spolehlivost a profesionalitu v oblasti vysoušení a sanačních prací.

Kontakt

  • K Pérovně 1513/10, 102 00 Praha
  • Asistenční linka: 1202

  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.