RealizaceVYSOUŠENÍ A SANACE PO VODOVODNÍ HAVÁRII, ZPŮSOBENÉ PRASKLÝM ROHOVÝM VENTILEM K MYČCE

ikona Prasklý rohový ventil k myčce… - Drystar.cz

DRYSTAR zajistil kompletní servis při celkové realizaci od A-Z (přípravné práce-vysoušení-uvedení do původního stavu), rovněž pomohl při jednání s pojišťovnou.

Prasklý rohový ventil u myčky v kuchyni způsobil zatečení do části 1.NP (3 místnosti + kuchyň) a protečení do sklepa, kde je zasažen strop, k prosaku vlhkosti došlo až na vnější omítku skrz plné zdivo o tl. 60 cm. Poškozeny jsou kompletně podlahové krytiny, parkety, kuchyňská linka, zasažena plísní a omítky. Před zahájením vysoušení bylo nutné demontovat skříně, kuchyňskou linku, parkety, dále demontovat omítku na cihlu v zasažených místnostech. Vysoušení probíhalo pomocí kondenzačních odvlhčovačů a ventilátorů + na silně zasažené zdivo bylo použito 44 ks výhřevných tyčí, celý průběh (teplota + relativní vlhkost vzduchu) byl dokumentován pomocí hydrografu. Celá škoda byla je řešena po nahlášení na pojišťovnu z pojištění majetku.

Průběh realizace od první prohlídky na místě škody až po předání
(včetně průběžné fotodokumentace z realizace)

1/ Prohlídka na místě škody, zjištění rozsahu zasažení, měření vlhkosti a následně zpracování podkladů pro pojišťovnu (zprava z prohlídky, kalkulace na vysoušení)

1/ Prohlídka na místě škody, zjištění rozsahu zasažení, měření vlhkosti a následně zpracování podkladů pro pojišťovnu (zprava z prohlídky, kalkulace na vysoušení)

6-01.png

2/ Přípravné práce - demontáže před zahájením vysoušení

Před vlastním vysoušením bylo nutné demontovat kuchyňskou linku, byla již zasažena plísní, přiléhala těsně na zasažené zdivo, demontáž omítek apod.

6-02.png

2/ Vysoušení

Vysoušení probíhalo pomocí kondenzačních vysoušečů a ventilátorů + na silně zasažené zdivo bylo použito 44 ks výhřevných tyčí, celý průběh (teplota + relativní vlhkost vzduchu) byl dokumentován pomocí hydrografu.

6-03.png

3/ Po ukončení vysoušení byly zahájeny kompletace – opravy pro uvedení do původního stavu

(opravy omítek, výmalba, podlahovou krytinu si klient zajistl sám, samozřejmě i tuto službu zajišťujeme)

opravy omítek

6-04.png
6-05.png

v rámci škody byla provedena oprava fasády, resp,. nátěr, před vlasní realizací byl proveden zkušební vzorek (speciální syntetická penetrace proti skvrnám, fasídní nátěr Facade acryl)

6-06.png

4/ Předání hotového dokončeného díla zpět do užívání

6-07.png

Tato situace může potkat každého. Prasklé potrubí nebo poškozená přívodní hadička k rezervoáru, vodovodní baterii či pojistný ventil bojleru, přetékající vana apod. je z hlediska statistik přehled nejvíce se objevujících příčin vodovodních škod, které mohou znamenat velké problémy i hned pro několik bytů najednou.

Pokud se Vám nebo Vašim známím stane obdobná situace, obraťte se na nás, postará se o Vás zkušený tým profesionálů, který Vám poradí, jak v dané nepřijemné situaci postupovat, aby i u Vás průběh vysoušení a následných oprav proběhl v co nejkratším čase. Jsme partnery řady významných pojišťoven.

Působíme po celé ČR, kompletní služby pro Vás zajišťujeme od A- Z.

Váš tým profesionálů:

logo drystar no bg 3

 

 

Volejte non-stop:  phone 1202

Kontakt